Ã–VRIGT / Diverse / Dekorelement 7821531

nr 782 1531

Dekorelement

Sent 1800-tal, med lösa spegelglas, längd: 96, höjd: 68

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 oktober 2012
kl 18:02:40